Do czego jest Grofibrat 200? Inna nazwa leku: FENOFIBRATUM wskazania i przeciwskazania grofibrat.

Czy pomocne?

Lek Grofibrat 200

Nazwa międzynarodowa dla Grofibrat 200 to lek FENOFIBRATUM.

Lek Grofibrat 200 informacje dla Pacjenta: Hamuje powstawanie cholesterolu i trójglicerydów w wątrobie. Zwiększa wydalanie kwasu moczowego z ustroju. Hamuje zlepianie się płytek krwi.
Lekarz Grofibrat 200 dawkowanie: W hiperlipidemiach, tj. w przypadkach podwyższonego stężenia cholesterolu i trójglicerydów, gdy nieskuteczne jest leczenie dietą. W zapobieganiu zmianom miażdżycowym w naczyniach mózgowych, sercowych i obwodowych.
Grofibrat 200 metoda: Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz prowadzący, w zależności od stężenia cholesterolu i trójglicerydów we krwi. Lek przyjmuje się w czasie posiłków . Obowiązuje także stosowanie diety zaleconej przez lekarza. Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki, nawet jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas!
Grofibrat 200 poinformuj lekarza: O aktualnych lub przebytych chorobach nerek lub wątroby. O kamicy pęcherzyka żółciowego lub nerkowej. Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.
Nie korzystaj z Grofibrat 200 w przypadku: Doustnych środków antykoncepcyjnych.
Grofibrat 200 skutki uboczne: Nudności, wymioty. Zawroty i bóle głowy. Skórne odczyny alergiczne -- pokrzywka. Gdy powyższe niepożądane dolegliwości nasilają się, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Grofibrat 200: W pojedynczych przypadkach zaobserwowano wypadanie włosów, zaburzenia potencji, bóle i osłabienie mięśni.
Wygląd Grofibrat 200 opakowanie: kapsułki

Jeśli zamierzasz przyjmowanie grofibrat 200 to upewnij się, czy to lekarz Ci przepisał FENOFIBRATUM lek i że znasz odpowiednie dawkowawanie Grofibrat 200. Poznaj skutki uboczne Grofibrat 200 i odpowiednie przyjmowanie leku GROFIBRAT 200 zamiennik.

Od lekarza: Grofibrat 200, FENOFIBRATUM

Dodaj opinię o Grofibrat 200, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Grofibrat 200, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Informacje FENOFIBRATUM zastosowanie w Słownik lekarstw G .