Leczenie Jak być bardziej atrakcyjnym facetem przyczyny. Co znaczy Jednakże nie wiedzą jak to.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak być bardziej atrakcyjnym facetem?

Definicja z ang. How to be more attractive guy, z niem. Wie attraktiver Kerl zu sein.

Co to znaczy: Większość mężczyzn chciałoby mieć w swoim życiu więcej atrakcyjnych kobiet. Jednakże nie wiedzą jak to osiągnąć. Niektórzy sądzą, iż kluczem do sukcesu jest posiadanie większej ilości pieniędzy, lecz takie myślenie jest błędne. Inni myślą, iż należy się elegancko ubierać, lecz to także nieprawda. Największą moc ma twoje zachowanie wobec kobiet, gdy jesteś w ich towarzystwie. Poniżej znajdziesz wskazówki jak być w oczach kobiet bardziej atrakcyjnym.
krok 1
Naucz się jak interesująco opowiadać o niczym.
Kluczem do powiększenia atrakcyjności mężczyzny jest jego zdolność prowadzenia interesującej rozmowy właściwie o niczym. Interesujące historie takie jak na przykład opery czy mity mają wspólne podstawy i strukturę, której możesz się nauczyć. Jednym z przedmiotów interesującej historii jest protagonista - pozytywny bohater. Inne przedmioty to konflikt, napięcie, tragedia i humor. W historii powinny także występować bardzo różne charaktery. Ponadto należy przedstawić charakterystykę bohaterów w ten sposób aby nikt nie podejrzewał ich o wplatanie się w sytuacje, do których doszło. Naucz się tak opowiadać różne historie a kobiety będą tobą zachwycone. Pamiętaj jednak by nie zmyślać (dopuszczalne jest lekkie podkolorowanie faktów).
krok 2


zabawny facet

Naucz się odgrywać słodkie komedie.
Jedną z w najwyższym stopniu atrakcyjnych i przyciągających rzeczy są słodkie komedie. Pod definicją tym łączy się odrobina słodkości, arogancji i humoru. Musisz powiedzieć coś takiego, co sprawi, iż równocześnie będzie się śmiać i powie „zupełnie nie mogę uwierzyć, iż to powiedziałeś”. Jeśli nie masz pomysłu na własne słodkie komedie poszukaj pomysłów w Internecie. Gdy się trochę rozkręcisz sam będziesz mógł coś wymyślić. Pamiętaj, jeśli będziesz a bardzo słodki przesadzisz, a jeśli będziesz zbyt śmieszny będziesz wyjdziesz na głupka. Kiedy wiadomo, iż jest w sam raz? Wtedy, gdy ona się śmieje.
krok 3


facet otoczony kobietami

Nawiąż przyjaźnie z atrakcyjnymi kobietami stając się facetem w pobliżu, którego chcą przebywać.
Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla osiągnięcia sukcesu jest przyjaźnienie się z kobietami, które są podobne do tych kobiet, z którymi chcesz się umawiać. jeśli będziesz „tylko” przyjaźnił się z takimi kobietami nauczysz się z nimi postępować. Nauczą cię wszystkiego, co powinieneś wiedzieć, a co ważniejsze poznają cię z kobietami, z którymi chętnie się umówisz.
krok 4
Drażnij się.
Co znaczy drażnienie się? Nie chodzi oczywiście o to aby dokuczać kobiecie tak aby poczuła się urażona albo dogłębnie zraniona. Chodzi o to aby drażnić się tak aby spowodować sukces psychologiczny, emocjonalny i psychiczny, lecz równocześnie spowodować pozytywną reakcję drugiej strony. jeśli będziesz się z nią drażnić w słodki i zabawny sposób osiągniesz doskonałe efekty.
jeśli drażnisz się możesz na przykład położyć własne ręce na rękach kobiety i delikatnie ja dotykać, a gdy powie ci "to miłe" zabierz ręce. Później za każdym razem, gdy powie ci, ze coś się jej podoba przestań. Z czasem twoje zachowanie będzie wywoływało nutkę przyjemnych emocji, które są gwarancja twojego sukcesu.
krok 5
W najmniejszych szczegółach rozpracuj mechanizm poznawania się dwojga ludzi.
Ludzie maja bardzo przewidywalne, poukładane kroki postępowania w trakcie poznawania się. Aż do pierwszego seksu wszystkie kroki są przewidywalne.
jeśli zapytasz kobietę, na jakim etapie jest znajomość z całą pewnością ci odpowie. Z kolei,
jeśli o to samo zapytałbyś jakiegokolwiek mężczyznę nie będzie wiedział. Poświęć trochę czasu i zapoznaj się z kolejnymi krokami i poznaj zasady jak przejść od jednego do drugiego kroku. Dlatego masz znacznie większe szanse na efekt.
krok 6


odgadywanie intencji innych ludzi

Naucz się odczytywać sytuacje zanim dojdzie do komunikacji.
Kobiety mają znacznie większe poczucie dobrego tonu i lepszą percepcję,
jeśli chodzi o ocenę dynamiki stosunków socjalnych i tego, co odbywa się pomiędzy ludźmi – kto kogo lubi, kto się komu podoba i tym podobne lecz pamiętaj, iż mężczyźni także mogą się tego nauczyć.
jeśli nauczysz się odczytywać sytuacje i dynamikę grupy możesz osiągnąć tak niesamowite rezultaty, iż będą one prawie cudem.
krok 7
Zawsze bądź uczciwy i autentyczny względem kobiet.
Odpowiednikiem ekstremalnie szczerego faceta jest taki, który najpierw gapi się na piękną kobietę i jej ciało, a gdy ona zapyta, „na co się tak patrzysz” odpowie „zaczekaj, jeszcze nie skończyłem”. Większość mężczyzn w takiej sytuacji zwyczajnie aby się zawstydziła. lecz
jeśli będziesz tak prostolinijny na pewno osiągniesz niesamowite rezultaty.
krok 8
Określ granice tak szybko jak to możliwe.

jeśli kobieta zrobi coś, co jest nie do przyjęcia natychmiast zaznacz granicę.

jeśli na przykład w barze podejdzie do ciebie dziewczyna i poprosi żebyś z nią rozmawiał, ponieważ jakiś koleś się do niej przyczepił powiedz jej jasno i wyraźnie, iż to nie jest fajne. Daj jej odczuć, iż masz szacunek do samego siebie i nie akceptujesz ludzi, którzy zachowują się poniżej pewnych standardów.
krok 9
Spoglądaj poza kontekst, by zobaczyć, co naprawdę się dzieje.
Studiując interakcje damsko męskie można się przekonać, iż większość słów i gestów to tylko rozpraszacze. by być bardzie efektywnym w działaniu musisz nauczyć się odrzucać wszystkie rozpraszacze. Zawsze, więc gdy będziesz wchodził w relacje z kobietą zapytaj sam siebie, „co tak naprawdę się tutaj dzieje?”.

jeśli na przykład kobieta dramatyzuje zamiast podążać za twoimi komentarzami spójrz na to z dystansem, prawdopodobnie to jest zwyczajnie jej właściwość charakteru. Musisz wtedy zdecydować czy odpowiada ci taki typ kobiety czy także nie.
krok 10


atrakcyjny facet

Zaangażuj jej emocje i ciało w większym stopniu niż jej umysł.


jeśli chcesz postępować z kobietą w sposób logiczny to z góry jesteś na przegranej pozycji. Pró aby używania logiki i genialnego umysłu ; aby zaimponować kobiecie są zwyczajnie nieskuteczne. Więc jak zaangażować emocje kobiety? Musisz robić i mówić rzeczy zabawne i zapowiadające przygodę. Musisz również nauczyć się jak subtelnie dotykać kobietę ; aby ją zainteresować. Poświęć trochę czasu tak aby się tego nauczysz, a na pewno zostaniesz nagrodzony.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.