Leczenie Jak zrobić detoks owocowy przyczyny. Jak leczyć funkcjonowania układu trawienia i.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak zrobić detoks owocowy?

Definicja z ang. How do detox fruit, z niem. Wie Obst entgiften.

Jak leczy DIETETYK w przypadku JAK ZROBIĆ DETOKS OWOCOWY: Dobrze zbilansowana, zdrowa dieta jest najlepszym metodą na poprawę funkcjonowania układu trawienia i oczyszczenie organizmu z toksyn. Osoby zmagające się z nadprogramowymi kilogramami regularnie sięgają po różnego rodzaju medykamenty. Nie to jest rozwiązanie dobre, a regularnie bywa nawet niebezpieczne. Zamiast tego lepiej zaufać naturalnym sposobom na odchudzanie. Doskonałym pomysłem jest dieta owocowa. Poniżej znajdziesz kilka wersji owocowego detoksu. Wybierz taki, który najlepiej zaspokoi twój apetyt.
krok 1


detoks owocowy - jagodowy

Pięciodniowy detoks jagodowy
Sekretem odchudzającego działania jagód to jest, iż w połączeniu z innymi zdrowymi składnikami, umieją one oczyścić organizm z toksyn. Łącz je z płatkami pełnoziarnistymi, orzechami, siemieniem lnianym albo innymi owocami. Poprzez 5 dni jedz tylko te produkty, tak aby sukces utraty wagi był zauważalny.
krok 2


detoks owocowy - winogronowy

Sześciodniowy detoks winogronowy
Wykorzystaj oczyszczającą moc winogron, tak aby dać swojemu układowi trawiennemu odetchnąć. Zrzuć zbędne kilogramy stosując detoks winogronowy poprzez 6 dni (lecz nie dłużej!). W trakcie tego okresu powinnaś jeść wyłącznie winogrona i pić tylko wodę. Powinnaś wypić szklankę wody godzinę po każdym winogronowym posiłku. Po kilku dniach możesz mieć co prawda nudności, (lecz nie poddawaj się – to jest tylko symptom udanej detoksykacji.
krok 3


detoks owocowy - pomarańczowy

Czterodniowy detoks pomarańczowy
Zanim zaczniesz dietę oczyszczającą, musisz wyeliminować ze swojego jadłospisu alkohol, napoje gazowane, fast foody i kawę. W razie detoksu pomarańczowego przyda ci się wyciskarka do soków. Sekretem tego metody jest picie szklanki świeżo wyciśniętego soku za każdym razem, gdy poczujesz się głodna. Całkowita liczba wypitego soku zależy od indywidualnych predyspozycji. Powinno się pić co najmniej 7-8 szklanek na dzień. Podobnie jak w razie poprzednich detoksów, możesz doświadczyć kilku skutków ubocznych, takich jak zmęczenie czy spadki nastroju. Nie poddawaj się jednak i kontynuuj detoks poprzez moment 4 dni.
krok 4


detoks owocowy - imbirowy

Siedmiodniowy detoks imbirowy
Imbir jest powszechnie uważany za przyprawę, jednak mimo to stanowi jeden z najlepszych środków oczyszczających organizm z toksyn. Można dodawać go do soków, spożywać suszony albo sproszkowany. Idealnie radzi sobie również w razie wzdęć. poprzez przynajmniej 7 dni dodawaj imbir do swoich ulubionych posiłków, a wkrótce zauważysz jego cudowne działanie wyszczuplające.

Lekarz Dietetyk: JAK ZROBIĆ DETOKS OWOCOWY; WIE OBST ENTGIFTEN; HOW DO DETOX FRUIT;

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.