Leczenie Nie głodź się i chudnij! przyczyny. Co znaczy TAK! Pod warunkiem, iż wprowadzimy kilka.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Nie głodź się i chudnij!

Definicja z ang. No starvation and Lose weight!, z niem. Kein Hunger und Gewicht verlieren!.

Co to znaczy:

regularnie stawiamy sobie za cel schudnięcie szybko i łatwo. Czy to jest realne? TAK! Pod warunkiem, iż wprowadzimy kilka prostych modyfikacji do naszej diety, które doprowadzą nas do sukcesu.

Więcej warzyw

Są one sycące, niskokaloryczne, a przy tym zdrowe. Dzięki nim nasz posiłek zyskuje na barwie, wartości odżywczej, a również objętości. Warzywa zawierają enzymy i substancje fitoodżywcze, które są niezbędnym komponentem poprawnie działającej, sprawnej przemiany materii.

wiele wody

Czasami nie odróżniamy pragnienia od głodu. Dlatego szczególnie należy dbać o odpowiednie nawodnienie organizmu. Co więcej woda ułatwia transport substancji odżywczych, jak również jest konieczna do prawidłowego działania błonnika pokarmowego. Innymi słowy sprawia, że pęczniejąc reguluje on przemianę materii i minimalizuje odczucie głodu.

Zdrowe tłuszcze

>>regularnie obawiamy się tłuszczów w diecie. Tak naprawdę nienasycone kwasy tłuszczowe, których źródłem jest głównie oliwa z oliwek, awokado, orzechy są konieczne w odchudzaniu.

Dobre węglowodany

Najpierw chodzi o jakość, później o liczba. Wybierając pełnoziarniste produkty szybciej poczujemy się nasyceni, na dłużej to uczucie pozostanie z nami i dostarczymy organizmowi błonnika, minerałów i witamin z grupy B.

Aktywność

Ruch jest niezbędnym elementem zdrowego stylu życia. Już niewielka liczba jakiejkolwiek aktywności fizycznej ma zbawienne działanie na nasz organizm. Przede wszystkim ma duże znaczenie w prewencji i leczeniu nadwagi.

Pozytywne nastawienie

niekorzystne podejście do jedzenia i obsesyjne myślenie o nim jeszcze nikomu nie pomogło. Uśmiech i dystans zarówno do życia jak i do wszystkich aspektów z nim związanych jest bardzo pożądany.

Pomoc w przypadkach: chudnij bez głodówki, chudnięcie bez głodzenia się, odchudzenia bez konieczności głodówki

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 1
    • 1 września 2017

    Trzeba regularnie jeść i się nie głodzić.