Leczenie Ziołowe sposoby na użądlenie pszczoły przyczyny. Jak leczyć jest usuwanie żądła. Następnie.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Ziołowe sposoby na użądlenie pszczoły

Definicja z ang. Herbal ways to bee stings, z niem. Herbal Wege auf Bienenstiche.

Jak leczy DERMATOLOG w przypadku ZIOŁOWE SPOSOBY NA UŻĄDLENIE PSZCZOŁY: Użądlenie pszczoły to coś, co może zdarzyć się każdemu. Najważniejszą rzeczą jest usuwanie żądła. Następnie należy na miejsce ukąszenia zastosować jakąś metodę, która pomoże nam zmniejszyć swędzenie i uśmierzyć ból. Nie znaczy to, iż musisz biec po apteki po farmaceutyki. Możesz równie dobrze pomóc sobie i wykorzystać zioła. To jest super, a przede wszystkim naturalny sposób. Wypróbuj, zanim zdecydujesz się na połknięcie kolejnej tabletki.
krok 1
Lawenda. Redukuje ona zagrożenie zakażeniem wywołane użądleniem. Ponadto uśmierza ból. Jedną z w najwyższym stopniu skutecznych postaci lawendy jest olejek lawendowy. Do kupienia w każdym sklepie z naturalną żywnością i naturalnymi produktami. Pytaj także w sklepach ziołowych. Zwyczajnie namocz w oleju płatek kosmetyczny i przyłóż do miejsca użądlenia.
krok 2
Natka pietruszki. Ma ona naturalne właściwości antybakteryjne, które pomagają zapobiec infekcji, walczą z kwasami z żądła poprzez co redukują swędzenie i ból. Wsyp troszkę liści pietruszki do moździerza i rozgnieć je tłuczkiem. Połóż liście na miejscu użądlenia. Trzymaj do momentu ustąpienia dolegliwości. Jednak należy pamiętać, iż pietruszka pomoże tylko przy delikatnym użądleniu.
krok 3
Liście prawoślazu. Zwyczajnie pocieraj liściem użądlone miejsce. Rób to do momentu, aż ból się zmniejszy. Następnie (po usunięciu liścia) przyłóż do tego miejsca lodowaty okład na 10-15 min..
krok 4
Nagietek. Nacieraj kwiatem nagietka użądlone miejsce. Pomoże uśmierzyć ból i zniweluje świąd
krok 5
Bazylia. Rozetrzyj 1-2 liście bazylii w moździerzu. Nałóż na skórę. Pozostaw na jakiś czas.
krok 6
Cząber. Rozgnieć liście, by puściły sok. Przyłóż do swędzącego miejsca. Pozostaw na jakiś czas.

Lekarz Dermatolog: ZIOŁOWE SPOSOBY NA UŻĄDLENIE PSZCZOŁY; HERBAL WEGE AUF BIENENSTICHE; HERBAL WAYS TO BEE STINGS;

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.